Trendy jesienno-zimowe | obuwie damskie 2017

Nie tak dawno czytając blog mojej koleżanki, której adres znajdziecie tutaj (klik), szukałam obuwia na randkę. Jednakże jak pokazuje pogoda za oknem czas rozejrzeć się za obuwiem damskim, które będzie odpowiednie na jesienno-zimową pogodę. W związku z tym sprawdźmy jakie modele obuwia będą panowały tegorocznej jesieni, a także zimy.

Obuwie damskie modne w 2017-18 roku – sezon jesienno-zimowy.

Zapoznaj się z najmocniejszym szałowym obuwiem dedykowanym na okres jesień-zima 2017/2008.

  1. Zdecydowanie numerem (1) zostały czerwona kozaczki. ( nie mylić ich z białymi – chociaż wymieniane żartobliwie również posiadają swój urok). Czymże powinny charakteryzować się modne buty damskie takie jak kozaki? Otóż muszą spełniać kilka warunków takich jak -> długość powyżej kolan. Najlepiej żeby wykonane były one ze skóry w odcieniach błyszczącej krwistej czerwieni.
  2. to zdecydowanie typowe pantofle angielskie zwane również „Mary Jane”, które posiadają bogate zdobienia.
  3. do pierwszej trójki dostały się również mule. Tegorocznie mule związane są z modą letnią. Na jesień jednak lepsza jest opcja „zamknięta” to znaczy, że palce nie są odsłonięte. Dodatkowo można śmiało założyć je na wieczorne gale.
  4. Poza podium znalazły się tak zwane punkowe botki. Warto wspomnieć, że dzisiejsza moda jest na tyle zmienna, iż projektanci odgrzebują modę lat 70-tych.
  5. Często na pokazach zauważymy różne odcienie zieleni. Tegoroczna odmiana to zieleń dojrzała – typowo butelkowy kolor.

Jak widać, jest w czym wybierać. Rozumiem, że większość kobiet na bieżąco nie śledzi tego co się aktualnie dzieje. Jednakże warto mieć poprawkę i od czasu do czasu sprawdzać co będzie modne w nadchodzącym sezonie. Często też same możemy podpatrzeć i wykreować nową modę.

Według mnie warto jest podążać za nowymi trendami w modzie. Przecież nic nie tracimy. A eksperymenty zawsze wypalały czymś zjawiskowym czy to w nauce, czy to w modzie.