Jaki powinien być twój idealny biustonosz?

Jaki powinien być twój idealny biustonosz?

2019-01-30 0 przez anna

Jaki powinien być idealny biustonosz? Cóż przede wszystkim powinien być nieodczuwalny! Swojego idealnego biustonosza nie powinnaś czuć na swoich piersiach. Jeśli czujesz ucisk to znak, że powinnaś przymierzyć inny model! Idealny stanik nie powoduje żadnych otarć, tak jest to możliwe, musisz go tylko mądrze wybrać!

Żadnego ucisku!

Żaden stanik nie może powodować ucisku, ucisk powoduje problem z przepływem krwi oraz powstawanie „nagniotków”, a nawet guzków nowotworowych. Zadbaj o swoje zdrowie i wybierz stanik, który nie będzie Cię uciskał. Wiesz gdzie powinna znajdować się fiszbina Twojego idealnego biustonosza? W połowie pachy! Czy choć jeden ze staników obecnych w Twojej szafie spełnia to wymaganie? Pierś w idealnym staniku jest schowana, nic nie wystaje, zwłaszcza z boku!

Dwa palce w obwodzie

Pod obwodem idealnego stanika mieszczą się dokładnie 2 palce! Obwód nie może być zbyt luźny ( bo nie będzie „podtrzymywał” piersi, zadanie to spadnie na ramiona i kręgosłup), ani zbyt ciasny, bo będzie powodować problemy z oddychaniem, odciski, odparzenia, i ogólny dyskomfort. Idealna miseczka nie uciska piersi. Nasz biust musi mieć „odrobinę” swobody. Nie zapominajmy bowiem o tym, że przez cały miesiąc nasze piersi zmieniają swoją wielkość cykl hormonalny.

Ostatnie porady: Nigdy nie kupuj na bazarze!

Zakupy na bazarze to bardzo zły pomysł, czy jest tam choć jedna przymierzalnia, gdzie swobodnie możesz przymierzyć biustonosz? Nie, nie ryzykuj więc złym zakupem. Owszem, ceny są kuszące, ale nie zapominaj o komforcie swoich piersi. Nowy biustonosz musisz spokojnie przymierzyć, czy wiesz, że dopasowanie właściwego stanika trwa około godziny?

W profesjonalnym sklepie z bielizną damską, na pewno będziesz mogła liczyć na pomoc ekspedientki. Ona wybierze dla Twoich piersi taki biustonosz, w którym będę one bezpieczne. Z zakupem biustonosza nie możesz się śpieszyć. Poświęć trochę czasu dla Twoich piersi, a będziesz mogła je dumnie nosić.

Ciesz się pięknym i zdrowym biustem!

W idealnym biustonoszu, Twój biust będzie nie tylko piękny, ale także zdrowy.