Moja modna przygoda z budowaniem stylu.

Nie łatwo stworzyć stylizacje, a kopia inspiracji jeden do jednego jest najgorszym błędem.

Długo mi zajęło dobranie odpowiedniego ubioru i wyznaczenia swojej sylwetki. Dlatego że ciężko samej powiedzieć jak się wyglądać wiedząc ile ubrań się podoba. Jak wiecie sylwetki są różne i tutaj wyszczególnić można ich kilka. Klepsydra, odwrócony trójkąt, prostokąt, gruszka i jabłko to kilka z wielu kształtów jakie wyróżniamy. Oczywiście niektóre są mniej inne bardziej widoczne i dlatego nie łatwo jest wyróżnić którą jesteśmy. Aby to określić trzeba troszeczkę powalczyć jednak satysfakcja i nowe możliwości otwierają się mocno przed nami. Szczególnie że wiemy już co wybrać i jakie ubrania kupować.


Buty, buciki – szpileczki.

Niestety nie każdy potrafi, nie każdy chce nie każdy jeszcze nosił szpilki. To dosyć pracowita sprawa ze względu na to ile musimy poświęcić na naukę i wyuczenie się tego chodu. Jednak pozwala to na zrobienie tutaj wielkiego efektu wow. To zdecydowanie mój numer jeden jeśli chodzi o robienie efektu wow i wzbudzanie zachwytu. Jednak nie wszystko zawsze się układa jak chce i awaryjne zawsze mam pod ręką wygodny zestaw butów by móc odpocząć lub zmienić coś w zmieniającej się sytuacji. To jakie buty wybierzesz ma wpływ na całość i ogólną ocenę. Dlatego skup się dobrze na tym jaka to okazja i jakie buty będą idealnym rozwiązaniem.

Piękno drzemie w Tobie.

Wystarczy dobrze dobrać odpowiednie elementy i dobrać kreacje tak by prezentować się perfekcyjnie. Sama sobie dobierz to jakie elementy idealnie sprawdzą się w zadaniu. Pamiętaj jednak że nie tylko baza ale dodatki jak szpilki czy paznokcie odgrywają ważną rolę. Warto pamiętać żeby zanim wyjdziesz na wysokich szpilkach godnie i właściwie się na nich prezentować. Bez tego cały urok uleci i wiele stracisz, kocham tworzenie podstaw z niczego. Kocham zakupy dlatego moja garderoba jest pełna kreatywnych i pasujących zawsze ze sobą ubrań.