Modne dodatki wiosna-lato 2019 – musisz je mieć

Modne dodatki wiosna-lato 2019 – musisz je mieć

2018-12-21 Wyłącz przez anna

Mimo, że za oknem śnieg i zima jeszcze w pełni, już dzisiaj warto zapoznać się z nadchodzącymi trendami na sezon wiosna-lato 2019. Dzisiaj skupimy się na modnych dodatkach. Przecież to one są zazwyczaj zwieńczeniem całej stylizacji. 

Modna torebka, jaką wybrać?

W poszukiwaniu jednej, najlepszej torebki, która będzie hitem w przyszłym sezonie mamy ogrom możliwości. W zależności od rozmiaru zarówno małe, czasami nawet przypominające portmonetki, jak i torebki typu shopper w rozmiarze XXL będą hitem. Możemy wybrać jedną na romantyczne wyjście, druga zaś będzie świetną opcją, jeśli planujemy wyjazd, ale sprawdzi się także świetnie do pracy. W przyszłym sezonie nie będziemy mieć do wyboru jednego, najmodniejszego koloru. Na topie będą barwy takie jak na przykład: biel, czerń, czerwień, a nawet pastele.

Modna dodatki - czerwona torebka

Modna dodatki – czerwona torebka

Właśnie takie propozycje pojawiły się na wybiegach najlepszych projektantów. Mamy w czym wybierać. Moda daje nam wolną rękę. Może się nawet okazać, że torebki, które od długiego czasu zalegają gdzieś na dnie szafy będą hitem w nadchodzących miesiącach. Warto więc sprawdzić starą, dawno zapomnianą garderobę.

Najmodniejsze obuwie przyszłego sezonu

Wiemy również jakie buty będą hitem wiosną i latem w nadchodzącym roku. Każda modna kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli jesteś miłośniczką cięższych, rockowych stylizacji, to ta informacja na pewno Cię ucieszy. Buty motocyklowe, przyozdobione różnego rodzaju sprzączkami i klamrami będą jednym z trendów, który będziemy nosić.

Modne dodatki - buty motocyklowe

Modne dodatki – buty motocyklowe

Może nie brzmi to zbyt praktycznie, ale buty ozdobione piórami będą jednym z hitów w przyszłym roku. Królowały na wybiegach u projektanta Prabala Gurunga, czy w domu mody Valentino.

Również buty kojarzone zazwyczaj z kiczem i brakiem gustu zagościły na wybiegach i będą kolejnym bestsellerem modowych. Chodzi o białe kozaki. Nie będą już powodem do żartów, a kolejnym krzykiem mody. Kto by się tego spodziewał?

 

Jak widać moda lubi powracać i zaskakiwać. Nie warto więc pozbywać się rzeczy, które wydaje się nam, że już nie wrócą do łask. Nic nigdy nie wiadomo.