Krótkie spodenki damskie na lato

Krótkie spodenki damskie na lato

2019-02-14 0 przez anna

Letnie krótkie spodenki damskie dla kobiet z lekkiego materiału, takiego jak rayon, są dodatkowym atutem, jeśli podróżujesz do gorących miejsc. Oto kilka pomysłów jak wystylizować takie krótkie spodenki damskie.

Lekkość i opakowanie

W moim niekończącym się dążeniu do lekkiego pakowania, mam obsesję na punkcie najlżejszych i najczęściej pakowanych tkanin. Bawełna, jedwab, wiskoza i reyon to świetne letnie tkaniny podróżnicze, ale również pomagają utrzymać masę i wagę walizki na minimalnym poziomie.

Zawsze szukam słodkich letnich spodenek damskich, takich jak te, które nie dodają wagi mojemu bagażowi, ale które wyglądają stylowo. Dużą zaletą tych materiałów jest to, że są one również bardzo wygodne i łatwe w noszeniu.

Len jest jednym z najlepszych materiałów, które pomogą Ci zachować chłód na letnich wakacjach. Przewiewne i zrelaksowane, lniane letnie krótkie spodenki dla kobiet są łatwe i beztroskie i z pewnością będą idealnym elementem garderoby podróżniczej na gorące wycieczki.

krótkie spodnie damskie

Projektanci mają tendencję do wybierania bardziej casualowych krojów lnu, więc mój głos idzie na wysoki stan w talii, który jest łatwo ubierać bardziej lub mniej elegancko. Musisz tylko mądrze dobrać tkaniny.

Styl marynarski

Krótkie damskie spodenki w stylu żeglarskim będą na topie wszędzie tego lata. Te ulotne i kobiece wzory mają tendencję do dopasowania się do szerokiego wachlarza typów ciała. Z naturalnie wysoką talią podkreślają również nasze najlepsze kształty. Za to lekki denim chambray to jeden z najlepszych sposobów na to, aby podróżni mogli w tym sezonie wzbogacić walizkę bez poświęcania miłości do denimu. Szorty Jeansowe są jednym ze podstaw w mojej słonecznej garderobie, ale to niesamowite, jak bardzo jeden kawałek denimu może ważyć w porównaniu z innymi tkaninami.

Świeże i kryte

Nie każdy jest fanem krótszych spodenek, więc przygotuj się na krótkie spodenki damskie do kolan. Bez względu na to, czy preferujesz bermudy relaksujące, czy bawełnę, jest wystarczająca różnorodność nadruków i kolorów, abyś mogła wybrać jeden lub dwa, krótkie spodenki damskie które będą idealnie na tobie wyglądać. Sugerowałabym jeden nadruk lub żywy odcień plus jedna neutralna para, aby zachować miłą równowagę.

Ładne nadruki

Kto nie lubi ładnego druku na wiosnę i lato? To świetny sposób na rozjaśnienie neutralnej szafy. Upewnij się, że możesz wymieszać i dopasować większość swoich topów, aby jak najlepiej wykorzystać minimalistyczną listę pakowania.