Lista damskiej odzieży z której śmieją się wszyscy faceci

Zastanawiałam się czy jest odzież damska, z której śmieją się faceci. I po paru dniach obserwacji chciałabym wam przedstawić swoje spostrzeżenia na ten temat.

Numer pierwszy w kategorii odzież damska zajmuje w tym przypadku minisukienka!

Większość dziewcząt w różnym wieku chce pokazać atuty własnej sylwetki w związku z tym zakładają minisukienki. Pamiętajmy, że mężczyzna to osobnik, które po kryjomu ale dostrzeże atuty jak i wady naszej sylwetki. Dlatego, też nie musisz zakładać bardzo krótkiej mini. W większości swoich stylizacji warto postawić na skromność, a na bank zauważysz, że w ten sposób przyciągniesz więcej męskich spojrzeń.

Sukienka koszulowa oraz sukienki typu t-shirt.

Oba te przypadki, według mężczyzn bardzo przypominają pidżamy. Z iloma chłopakami nie rozmawiałam to każdy od razu twierdził, że są to sukienki, które wyglądają dosyć niechlujnie. Także jeżeli jesteś kobietką mającą bardzo drobną posturę to unikaj jak możesz tego typu odzieży, gdyż każdy chłopak mówi jej zdecydowanym głosem NIE!

Spodenki krótkie oraz rajstopy do nich założone.

Szorty należą do kategorii letnich rzeczy, dlatego wyglądają dziwnie w połączeniu z rajstopami, a jeżeli jeszcze do tego założysz kryte buty, narazisz się na śmieszność. Niektóre dziewczyny za wszelką cenę pragną być oryginalne i stworzyć swój własny styl, ale łatwo jest o komiczny wygląd. Jeżeli chcesz podkreślić zgrabne nogi, załóż spódnicę albo sukienkę. Jesienią i zimą obowiązkowo z grubszych materiałów, np. sweterkową i koniecznie w ciemniejszych barwach. Ważne jest także to, aby ubierać się odpowiednio do pory roku i pogody.

Jak widać wyżej sporo jest ubrań, które według facetów wyglądają na nas dosyć śmiesznie. Damska odzież ma tyle tajemnic, że pewnie większość z nas będzie poszukiwać własnego niepowtarzalnego stylu do końca życia. Czasami z pomocą przychodzą jednak blogi oraz magazyny modowe, dzięki którym wiemy co w trawie piszczy.

A wy jakie macie podejście do powyższego tematu? Czekam na komentarze i wiadomości! 🙂