Buty sportowe i jeansy – dlaczego je kochamy!

Wszystkie kobiety zgadzają się z prawdą, że choć kochamy szpilki na wysokim obcasie, to jednak nie możemy oprzeć się komfortowi, jaki dają nam buty sportowe. Miłość kobiet do trampek i tenisówek nigdy nie ustawała przez te wszystkie lata. Może można to tak wytłumaczyć: trampki są bardzo przyjazne dla stóp, co widać choćby w sklepie https://zoio.pl/obuwie/buty-sportowe i można je perfekcyjnie sparować z niemal każdym strojem, jak klasyczne połączenie jeansów i T-shirtu z prostymi trampkami. Takie proste damskie buty sportowe dodają do naszego stylu połączenia casual-chic. Są one również świetne do ogólnego wyglądu, tworząc młodzieńczy i wesoły styl w garderobie każdej kobiety.

buty sportoweJak sprawić, by Twoje ciuchy były chłodne i modne z butami sportowymi? Ja osobiście mam kilka ładnych sugestii. Jak wszyscy wiemy, sneakersy są wszechstronne, dzięki czemu można je nosić z dżinsami, szortami, spódnicami i sukienkami maxi. Wszystkie te kombinacje będą oszałamiające. Możesz również sprawić, że takie niedrogie buty sportowe będą wyjątkowe, bawiąc się ze sznurówkami. Wiąż je luźno lub po prostu pozostaw je niewiązane, zawiązując sznurówki wokół kostek. Poza tym, można zamienić swoje trampki na proste pepegi, po prostu przyszywając język do boków – możesz zostawić tu sznurówki.

Wypróbowana kombinacja dżinsów i białego T-shirtu idealnie pasuje do pary butów sportowych. Takie kombo dowodzi, że to, że coś jest proste, nie sprawia, że jest nudne. Od lat łączymy te ciuchy w klasyczne połączenia, które nosimy regularnie, w zależności od nastroju – zazwyczaj kiedy mamy blokadę twórczą i potrzebujemy szybkiej stylizacji, która zawsze się sprawdzi. Cóż, z ulgą dowiesz się, że dynamiczny duet nie traci pary w najbliższym czasie. W tym sezonie w drużynie dżinsów i butów sportowych jest mnóstwo świeżych i fajnych możliwości i możemy to udowodnić. Bez względu na to, czy idziesz do biura, jedziesz na lunch, czy udajesz się do miasta, ta niezawodna formuła jest idealna na te dni, kiedy czujesz, że nie masz nic do noszenia… a my wszystkie znamy te dni.